zobrazit košík

0ks

za 0Kč

Pouze v čistém a upraveném prostředí můžete zákazníkovy nabízet špičkové služby,  takže dobře udržovaná mycí hala a mycí linka je obzvláště důležitá. Nabízíme plný sortiment  kyselých a  alkalických čističů pro čištění haly a mycích linek. Naše řešení Vám umožní snadno odstranit usazeniny vodního kamene, mastnot, olejů a hrubých nečistot z dlaždic, dveří, oken, podlahy, a především mycích linek.


Tip - Dr.Stöcker – údržba mycí haly
Čistá hala a příjemní prostředí zabraňuje případným ztrátám z odlivu zákazníků. Čistota je i zde pro vás základem úspěchu a zaručuje také udržení hodnoty Vaší investice.

 

Důležité pro životní prostředí a  pro snižován vašich nákladů. Stále přísnější ekologické předpisy a zvyšující se náklady na čistou vodu vedou k tomu že recyklace vody je dnes již nepostradatelná. Nejběžnějším systémy pro čištění odpadních vod je filtrace, provzdušňování a flokulace.  Někdy je také hodné používat dezinfekci, tak aby se zabránilo vzniku hniloby a zápachu způsobených bakteriemi.

Tip - Dr.Stöcker – čištění vody
Pomocí vhodných přípravků lze výrazně omezit náklady na recyklovanou vodu. Je lepší používat kvalitní přípravky, ale pouze v nezbytné míře, tak aby se zbytečně nezatěžovalo životní prostředí.