zobrazit košík

0ks

za 0Kč

Nabízíme kompletní sortiment autokosmetiky Dr. Stöcker pro mytí v portálových mycích linkách, pro ruční samooslužné mytí v mycích boxech a také pro ruční mytí. V nabídce jsou také přípravky pro ruční předmytí vozidle a pro ruční i strojní mytí kol.

 

Ruční předmytí  je základem pro špičkové mytí vozidel. Zvláště je potřeba se zaměřit na zbytky pryskyřice, asfaltu, ptačího trusu a zbytky hmyzu.  Předmytí umožňuje částečné rozpuštění těchto problematických znečištění a pozdější odstranění tohoto znečištění v mycí lince. Umožňuje se také zaměřit na specifická místa na vozidlech, kde je velmi silné znečištění, nebo kam během mytí v mycí lince nedosáhne kartáč.

 

Tip - Dr.Stöcker – ruční předmytí

Nejúčinnější pro profesionální  předmytí jsou vysoce koncentrované přípravky s  vysokým pH (> 10), např. AKTIV-FORREINIGER FORTE. Ujistěte se, že na vozidla je autokosmetika pro předmytí nanášena rovnoměrně a to shora dolů. Rychlé a důkladné předmytí se vždy vyplatí, zvláště pokud jsou používány alternativní mycí materiály (pěnové nebo textilní kartáče). Doporučuje se používat autokosmetiku pro předmytí od stejného výrobce jako je používaná v mycí lince.

Při samoobslužném předmytí zákazníky se doporučuje používat autokosmetiku pro předmytí  s pH 10 maximálně. Dr.Stöcker INSEKTLÖSER SPEZIAL odstraňovač hmyzu nebo AKTIV-VORREINIGER PLUS lze používat při samoobslužném ručním mytí, protože ani při zaschnutí nezpůsobí žádné škody na vozidle (testována a certifikováno Výzkumným ústavem pro barvy Pigmente und Lacke e.V., Stuttgart).